شنبه ٢٠ امرداد ،۱۳۸٦

Fast Car

در راستای جبران غیبت طولانی مدت گذشته و همچنین روشن نگه داشتن چراغ خانه، این آهنگ را به کسانی که (با توجه به فــیلترینگ) قادر به شنیدن و دیدنش هستند، تقدیم می‌کنم.
این خانم (بله، درست خواندید! من هم اول همین اشتباه را کردم.) خواننده و ترانه‌نویس امریکایی از اکتشافات اخیرم هستند، و این آهنگ یکی از معروف‌ترین آهنگ‌هایشان است که در سال ۱۹۸۸ منتشر شده است.
دلیل این که چرا کشف من با نوزده سال تاخیر صورت گرفته، هنوز مورد بررسی است.
دوست دارم از موسیقی‌های مورد علاقه‌ام اینجا بگذارم، اما متاسفانه برای امثال من که دات کام نیستند، امکانات کافی موجود نیست. (یا شاید هست و من اطلاع ندارم.)
پس فعلا درود بر یوتیوب


چهارشنبه ۱٧ امرداد ،۱۳۸٦

اندرز نامه

اگر احیانا در دبیرستان و دانشگاه علوم انسانی خوانده‌اید، و سال اول دبیرستان عملا با ریاضی خداحافظی کرده‌اید (حتی اگر پیش از آن هرگز ریاضی‌تان ضعیف نبوده)، در هیچ شرایطی از یک شریفی نخواهید که به شما ریاضی یاد دهد، چون به احتمال قریب به یقین دیگر از شرم نخواهید توانست سرتان را بالا بگیرید، به ویژه اگر خسته و خواب‌الود هم باشید و همان اعمال اصلی که یادتان مانده را هم با تاخیر قابل توجه و در نهایت اشتباه انجام دهید!
پی‌نوشت: این پست کاملا جدی است و با هدف انتقال تجربه به جوانان، و خدمت به خلق نوشته شده است.


شنبه ۱۳ امرداد ،۱۳۸٦

نغمه‌ي بهاری (در تابستان!)

چرا نمی‌نویسم؟
مدتی کامپیوتر نداشتم، مدتی سفر بودم، مدتی خط فارسی نداشتم، و مدتی (که هنوز هم ادامه دارد) هم وبلاگ نوشتنم نمی‌آمد. معمولا بعد از وقفه‌های طولانی، نوشتن برایم سخت می‌شود. فعلا این فیلم حدودا نیم‌دقیقه‌ای را از سفر قبلی‌ام به ونکوور اینجا می‌گذارم تا سکوت را شکسته باشم، باشد که نوشتن آسان‌تر شود.[ خانه | بایگانی | ایمیل ]

ساعت شنی

ساعت شنی


خانه
بایگانی
ایمیل

پيوندها

  RSS 2.0